Wymagana rejestracja

Pan Arkadiusz Benedykt

Developer z zamiłowania, trener, prelegent. Od ponad 10 lat tworzy aplikacje desktopowe, serwerowe i usługi. Wspiera zespoły we wdrażaniu dobrych praktyk developerskich.

Jak radzić sobie z dużą ilością testów automatycznych?

Ręczne testowanie aplikacji jest mozolne i błędogenne. Często zdarza się, że po którymś z kolei testowaniu, przestajemy zauważać niektóre błędy - jest to normalne - człowiek nie działa w systemie zero jedynkowym. Wówczas pojawia się pomysł na usprawnienie w postaci automatyzacji testów. Z czasem przybywa testów, jest ich coraz więcej - jak nad nimi zapanować? Dodatkowo zmiany w aplikacji implikują zmiany w interfejsie użytkownika - testy przestają działać… Konieczne jest dostosowanie testów do nowych wymagań aplikacji i spora ilość czasu. Jak wykorzystać Page Object Pattern, by zminimalizować ten koszt?

Jeżeli już się zarejestrowałeś skorzystaj z osobistego adresu URL do tego wydarzenia, który otrzymałeś na podany wcześniej adres email.Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Wiadomość została wysłana

[message]

Jestem organizatorem!